Zažádejte si o informace
o spoření a českých spořitelnách

Zažádat o informace ke stavebnímu spoření

Wüstenrot stavební spořitelna

Stavební spoření od spořitelny Wustenrot

Stavební spoření od spořitelny Wustenrot je v ČR velmi oblíbené proto, že tato stavební spořitelna poskytuje hned 4 různé tarify a jeden z nich nabízí jeden z nejlepších úvěrů na trhu. Pokud si chcete stavební spoření sjednat za výhodných podmínek z pohodlí vašeho domova, kontaktujte našeho specialistu na stavební spoření.


Žádost o stavební spoření Wustenrot

Čtyři tarify Wustenrot stavební spořitelny:

  • Optimální speciální - úrok 1% - 2,2% p.a.
  • Optimální finanční - úrok 1% - 2,2% p.a.
  • Optimální kreditní - úrok 1% - 2,2% p.a.
  • Optimální normální - úrok 1% - 2,2% p.a.

Všechny tarify Wustenrot mají minimální cílovou částku 20.000 Kč a předčasné ukončení smlouvy výpovědí zdarma. Poplatek za zřízení stavebního spoření je 1% z cílové částky nebo 0,5% pro důchodce a studenty. Pro aktuální informace doporučujeme se nechat kontaktovat našim specialistou (tlačítko "Žádost").

Pokud v budoucnosti plánujete stavět, renovovat či kupovat dům nebo byt a víte, že Vám naspořené finance ze stavebního spoření nebudou stačit, vhodnou alternativou je hypoteční úvěr. Hypotéka a stavební spoření je kombinace, která Vám přinese nejvíce výhod. Wüstenrot hypoteční banka přesně tuto možnost poskytuje a pokud jste zákazníkem této stavební spořitelny, tak hypotéka od stejné společnosti je logickým důsledkem.

Kniha o hypot�k�ch