Zažádejte si o informace
o spoření a českých spořitelnách

Zažádat o informace ke stavebnímu spoření

Stavební knihy

Knihy o stavbě domu svépomocí jsou v České republice poměrně žádaným artiklem. V několika posledních letech se na českém trhu vytříbilo nakladatelství Venkovský dům, které se orientuje právě na knihy se stavební tématikou. Mezi jeho nejúspěšnější stavební knihy patří především tituly Stavba domu svépomocí, Rekonstrukce domu, či kniha Dřevostavba svépomocí.


stavba domu

První krok před stavbou domu

Před stavbou domu byste si měli nejdříve ujasnit všechny nejasnosti, které se s problematikou stavby domu vážou. V knize Stavba domu svépomocí najdete množství rad a tipů, které Vás mohou provázet od výběru parcely až po finální práce na domě. Díky znalostem uvedených v této knize již velké množství stavebníků ušetřilo nemalé finanční prostředky na stavbě svého rodinného domu.

První krok před rekonstrukcí domu

Společnost Venkovský dům se zabývá jak stavbou domu, tak i rekonstrukcí převážně venkovských zděných staveb. V knize Rekonstrukce domu shrnují veškeré své zkušenosti z rekonstrukcí rodinných domů. Informace uvedené v této knize Vám otevřou oči a seznámí Vás s překvapivými skutečnostmi, které Vás možná přesvědčí, že právě rekonstrukce domu je pro Vás tou nejlepší volbou.

První krok před stavbou dřevostavby

Dřevostavby jsou oblíbeným tématem především několika posledních let. Kniha Dřevostavba svépomocí Vás uvede do problematiky stavby domu s dřevěnou konstrukcí. Efektivní dřevostavba může být pro určitý okruh klientů tou nejlepší volbou a právě tato kniha Vám pomůže si udělat vytříbený názor, na základě kterého se rozhodnete, zda dřevostavba není pro Vás tím nejvhodnějším řešením.

Kniha o hypot�k�ch