Zažádejte si o informace
o spoření a českých spořitelnách

Zažádat o informace ke stavebnímu spoření

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna nebo lidmi často nazývaná Raifka bývá často špatně psána jako reifeisen či raifaisen stavební spořitelna. Opravdu se jedná o Raiffeisen stavební spořitelnu.

Stavební spoření Raiffeisen spořitelny


Tato banka se na stavební spoření zaměřuje již několik let a díky svým strategicky rozloženým tarifům nabízí svým zákazníkům více možností při výběru stavebního spoření. Pokud si chcete Raiffeisen stavební spoření sjednat za výhodných podmínek z pohodlí vašeho domova, kontaktujte našeho specialistu na stavební spoření.

Dva tarify Raiffeisen stavební spořitelny:

  • Spořící tarif - úrok 2% p.a., min. cílová částka 50.000kč
  • Úvěrový tarif - úrok 1% p.a.

U obou tarifů je poplatek za uzavření smlouvy 1% z cílové částky. Pro aktuální informace doporučujeme se nechat kontaktovat našim specialistou (tlačítko "Žádost" nahoře).

Raiffeisen stavební spořitelna však nenabízí pouze stavební spoření, pokud si chcete sjednat nejvýhodnější hypotéku, doporučujeme ji propojit se stavebním spořením. Raiffeisen bank tedy nenabízí pouze stavební spoření, ale také produkt Raiffeisenbank hypotéka. V kombinaci se stavebkem a případně pojištěním od Raiffky se úroková sazba hypotéky může dostat na velmi atraktivní nízkou hranici.

Kniha o hypot�k�ch